10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
27dn.17godz.12min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauro Icardi

Mauro Icardi: Uwielbiam strzelać w klasykach

Mauro Icardi, odpowiedział na pytania przygotowane przez kibiców. Zobaczcie co powiedział Argentyńczyk, który udanie wszedł w powrót do sezonu strzelając dwie bramki w sparingu z Le Havre.

Mauro, skąd wzięła się Twoja cieszynka pokazywana światu po bramkach? 

Była to moja pierwsza cieszynka w momencie, w którym strzeliłem bramkę w seniorskiej karierze. Symbolizuje ona moją chęć to posłuchania radości kibiców, którzy cieszą się po strzelonej bramce. Chce ich usłyszeć w tym momencie.

Czy mógłbyś opisać swoje odczucia związane z publiczności Parc des Princes? 

Ciężko to opisać, ale publiczności jest imponująca. Wychodząc na rozgrzewkę przed pierwszym spotkaniem, dało się to odczuć. Publiczność fantastycznie mnie przywitała w momencie, w którym debiutowałem na boisku w barwach PSG. Dla zawodnika to bardzo ważne, by czuć kibiców na boisku i trybunach. To dodaje Ci energii.

Jak się czułeś strzelając dwie bramki w swoim pierwszym klasyku? 

Fantastycznie się czułem, ponieważ uwielbiam strzelać bramki w takich spotkaniach. To one są najważniejsze w piłkarskiej karierze. Na takie spotkania spoglądają wszyscy i strzelić bramki w takim momencie to zawsze fantastyczna sprawa. Takich bramek doświadczałem we Włoszech i cieszyłem się, że mogłem tego doświadczyć w Paryżu.

Jaki wielki napastnik inspirował Cię? 

Gdy byłem mały, moim idolem był Batistuta, ponieważ pochodził z Argentyny, strzelał bramki w reprezentacji, wszyscy go podziwialiśmy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *