12.75 X3.60 22.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Demolka PSG w pierwszym sparingu

PSG wróciło oficjalnie do spotkań, rozgrywając sparing z drugoligowym Le Havre. Spotkanie to było pierwszym z trzech zaplanowanych przed spotkaniami o puchary krajowe z St.Etienne oraz Lyonem. Paryżanie ze spokojem grając na dwa składy, rozbili rywala, wygrywając 9:0.

Spotkanie było dla Paryżan spacerkiem bądź też mocniejszym treningiem. Rywal nie postawił wielkich warunków drużynie PSG, która wystawiła wszystkich najważniejszych zawodników w składzie. Wynik w 8 minucie otworzył Icardi, drugą bramkę Argentyńczyk strzelił w 19. Kolejne trafienia dołożyli dwaj pozostali super strzelcy-Neymar i Mbappe. Brazylijczyk strzelił dwa gole, francuz dołożył jednego. Dwie asysty w tej połowie zaliczył Di Maria.

W drugiej połowie trener Tuchel wymienił pierwszą jedenastkę i dał pograć kilku młodym zawodnikom. Nie zmieniło to obrazu gry. Kolejne bramki dorzucili gracze rezerwowi. Szóstą bramkę zdobył Gueye, dobrze zaprezentował się Sarabia, który dołożył dwie bramki. Hiszpan zaliczył również asystę przy golu Muinga.

Mecz zakończył się pewną wygraną PSG, które pokonało rywala 9:0. Kolejne zostaną rozegrane pod koniec tygodnia.