Leandro Paredes: Obudziłem się i byliśmy mistrzami

Leandro Paredes w wywiadzie z argentyńskim youtuberem Juli Giacobbe odpowiedział na kilka pytań odnośnie swojej osoby i PSG. Zobaczcie jakie kwestie poruszył nasz pomocnik.

O Mistrzostwie Francji

To była dziwna sytuacja, ponieważ obudziłem się, odczytałem smsa, który powiadomił o mistrzostwie. Z jeden strony się ucieszyłem, ponieważ zostałem Mistrzem Francji. Z drugiej był żal, że mistrzostwa są skończone i nie będziemy mogli rozegrać spotkań do końca.

O lidze Mistrzów i współpracy z Neymarem i Mbappe

“Liga Mistrzów ma teraz taki format jak mini mistrzostwa świata. Przygotowujemy się do tego i chcemy być w jak najlepszej formie. Dla nas ten turniej bardzo dużo znaczy, chcemy osiągnąć tam sukces. Wszyscy razem z Neymarem i Mbappe trenujemy i dajemy z siebie 100%. Nie możemy odpuszczać na treningach, ponieważ potem w meczu to wszystko obróci się przeciwko nam.”

O PSG

“Czuje się bardzo dobrze w klubie, wszystko jest w jak najlepszym porządk. Cieszę się, że tutaj jestem, ponieważ PSG to jeden z najlepszych klubów na świecie.”

Leandro Paredes pod koniec lipca stanie przed szansą wygrania kolejnych pucharów. PSG rozegra spotkania Pucharu Ligi oraz Pucharu Francji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *