01.03.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
AS Monaco vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.18godz.29min.
13.30 X3.75 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Leandro Paredes: Obudziłem się i byliśmy mistrzami

Leandro Paredes w wywiadzie z argentyńskim youtuberem Juli Giacobbe odpowiedział na kilka pytań odnośnie swojej osoby i PSG. Zobaczcie jakie kwestie poruszył nasz pomocnik.

O Mistrzostwie Francji

To była dziwna sytuacja, ponieważ obudziłem się, odczytałem smsa, który powiadomił o mistrzostwie. Z jeden strony się ucieszyłem, ponieważ zostałem Mistrzem Francji. Z drugiej był żal, że mistrzostwa są skończone i nie będziemy mogli rozegrać spotkań do końca.

O lidze Mistrzów i współpracy z Neymarem i Mbappe

„Liga Mistrzów ma teraz taki format jak mini mistrzostwa świata. Przygotowujemy się do tego i chcemy być w jak najlepszej formie. Dla nas ten turniej bardzo dużo znaczy, chcemy osiągnąć tam sukces. Wszyscy razem z Neymarem i Mbappe trenujemy i dajemy z siebie 100%. Nie możemy odpuszczać na treningach, ponieważ potem w meczu to wszystko obróci się przeciwko nam.”

O PSG

„Czuje się bardzo dobrze w klubie, wszystko jest w jak najlepszym porządk. Cieszę się, że tutaj jestem, ponieważ PSG to jeden z najlepszych klubów na świecie.”

Leandro Paredes pod koniec lipca stanie przed szansą wygrania kolejnych pucharów. PSG rozegra spotkania Pucharu Ligi oraz Pucharu Francji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *