10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.23godz.45min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Nasser Al-Khelaïfi

Nasser El-Khelaifi: Cieszymy się, że wraca Liga Mistrzów

Nasser El-Khelaifi, główny dyrektor PSG zabrał głos po ogłoszeniu powrotu do gry Ligi Mistrzów. El-Khelaifi bardzo blisko współpracował z komitetem wykonawczym UEFA, który przygotowywał powrót rozgrywek w Europie.

Chciałbym pochwalić komitet UEFA, ponieważ jego sprawne działa pozwoliły na to, by kluby dokończyły rozgrywki Ligi Mistrzów w Europie. Cieszy mnie również fakt, że możemy dokończyć rozgrywki Ligi Mistrzów Kobiet i zmierzyć się w nich z Arsenalem. W ciągu ostatnich tygodni miałem okazję przypomnieć sobie, jak ważna jest Liga Mistrzów dla wszystkich kibiców, działaczy czy też gospodarki danego kraju. Powrót rozgrywek to wspaniała wiadomość dla kibiców, którzy uwielbiają te rozgrywki. Nasi zawodnicy, którzy wznowili treningi, zrobią wszystko by godnie reprezentować PSG w turnieju finałowym. Chcemy być przygotowani na wyzwanie, które czeka na nas w sierpniu

Rozgrywki Ligi Mistrzów wznowią granie w sierpniu. Szczegółowy plan na dokończenie rozgrywek o którym wspomina Nasser El-Khelifi opisaliśmy TUTAJ.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *