28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.38min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
PSG Liga Mistrzów

PSG dokończy rozgrywki Ligi Mistrzów??

Dla PSG Liga Mistrzów to jedyne rozgrywki, które oficjalnie nie zostały zakończone w sezonie 2019/2020. Paris Saint Germain po wygranej z Dortmundem liczyło na awans do finału, ale pandemia przedwcześnie przerwała granie w pucharach. Wśród przedstawicieli władz UEFA pojawił się pomysł na dokończenie rozgrywek i wyłonienie najlepszego zespołu w Europie.

Rozgrywki miałby się odbyć w formie 8 zespołowego turnieju, który zostałby rozegrany w jednym mieście. Wszystkie spotkania mają zostać rozegrane w formie jednego spotkania, po którym zostanie wyłoniony zwycięzca. Chęć realizacji takiego turnieju wyraziła Lizbona. UEFA ma nadzieję, że rozgrywki uda się szybko dokończyć a turniej, który rozpocząłby się 12 sierpnia. We wcześniejszych dniach w Lizbonie rozegrane zostaną dwa spotkania, które miałby wyłonić ostatnich ćwierćfinalistów.

Dla PSG, które awansowało do dalszej rundy, turniej zacznie się od 12 sierpnia. Jeśli francuska drużyna dojdzie do finału, to zostanie on rozegrany 23 sierpnia na stadionie Benfici Lizbona. Wszystkie spotkania byłyby rozgrywane bez udziału publiczności.

Lizbona to bardzo dobre  miasto na organizację, ponieważ odnotowano w nim bardzo mało przypadków koronawirusa. Spotkania ćwierćfinałowe oraz półfinałowe mogą zostać rozegrane w dwóch różnych stadionach, które są położone w promieniu 2 kilometrów.


Share

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *