09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
3dn.5godz.34min.
11.22 X7.00 210.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leonardo PSG

Adil Aouchiche odejdzie z klubu

Adil Aouchiche poinformował dyrektora sportowego Leonardo o swoim odejściu z klubu. Wiadomość taką uzyskało RMC Sport. Decyzja ta sprawia, że zawodnik po skończonym wieku juniorskim nie podpisze nowego kontraktu z PSG. Będzie to kolejny młody zawodnik, po Tanguy Kouassim, który opuści PSG przed nowym sezonem.

Otoczenie 17-letniego francuza potwierdza, iż głównym celem młodego zawodnika było podpisanie kontraktu z PSG. Zmiana decyzji, jaka nastąpiła w ostatnich dniach, jest sporym zaskoczeniem dla władz klubu i Leonardo. Zawodnik swoją decyzję tłumaczył czasem spędzonym w klubowych strukturach (10 lat) i braku większego zaufania w jego osobę. Zawodnik miał przekazać, że nie czuje by było dla niego miejsce w pierwszym zespole, przy tylu znakomitych gwiazdach światowego formatu. Aouchiche chciałby dostawać więcej minut do gry, a tego PSG nie mogło zaoferować na tym etapie rozmów. Zawodnik nie chciał kontynuować swojej kariery w zespole U19, ponieważ byłby to trzeci sezon w tej drużynie.

Adil Aouchiche w bieżącym sezonie zadebiutował w pierwszej drużynie PSG. Na tym etapie okienka transferowego nie jest jeszcze znany nowy klub młodego francuza, ponieważ decyzja ma zostać podjęta po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych opcji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *