Leonardo PSG

Adil Aouchiche odejdzie z klubu

Adil Aouchiche poinformował dyrektora sportowego Leonardo o swoim odejściu z klubu. Wiadomość taką uzyskało RMC Sport. Decyzja ta sprawia, że zawodnik po skończonym wieku juniorskim nie podpisze nowego kontraktu z PSG. Będzie to kolejny młody zawodnik, po Tanguy Kouassim, który opuści PSG przed nowym sezonem.

Otoczenie 17-letniego francuza potwierdza, iż głównym celem młodego zawodnika było podpisanie kontraktu z PSG. Zmiana decyzji, jaka nastąpiła w ostatnich dniach, jest sporym zaskoczeniem dla władz klubu i Leonardo. Zawodnik swoją decyzję tłumaczył czasem spędzonym w klubowych strukturach (10 lat) i braku większego zaufania w jego osobę. Zawodnik miał przekazać, że nie czuje by było dla niego miejsce w pierwszym zespole, przy tylu znakomitych gwiazdach światowego formatu. Aouchiche chciałby dostawać więcej minut do gry, a tego PSG nie mogło zaoferować na tym etapie rozmów. Zawodnik nie chciał kontynuować swojej kariery w zespole U19, ponieważ byłby to trzeci sezon w tej drużynie.

Adil Aouchiche w bieżącym sezonie zadebiutował w pierwszej drużynie PSG. Na tym etapie okienka transferowego nie jest jeszcze znany nowy klub młodego francuza, ponieważ decyzja ma zostać podjęta po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych opcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *