25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.19godz.57min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Idrissa Gueye

Idrissa Gueye: Informacje o odejściu to plotki

Idrissa Gueye w ostatnim czasie jest często cytowany w mediach i portalach piłkarskich. Pojawiła się plotka na temat jego odejścia z PSG i złych relacjach z dyrektorem sportowym Leonardo. Sam zawodnik odniósł się do tych plotek i przy okazji wspominał Edinsona Cavaniego.

Cavani to zawodnik, którego podziwiam. Pewnie powiecie, że podziwiam wszystkich piłkarzy, ale gwarantuje, że Edinson Cavani jest zawodnikiem, którego wszyscy lubią. Nie da się być negatywnie do niego nastawionym. Na boisku dawał z siebie wszystko, jest przykładem dla wszystkich zawodników. Zawsze walczył za swój klub, nawet gdy sytuacja nie była dobra dla niego”

Następnie Senegalczyk skomentował informacje odnośnie do złych relacji z dyrektorem sportowym Leonardo oraz możliwości odejścia z klubu.

W świecie piłki nigdy nie można być pewnym, ponieważ wszystko szybko się zmienia. Jestem w kontakcie z Leonardo, klubem i nigdy nie było między nami rozmowy na temat mojego odejścia z klubu. Taka dyskusja nie miała miejsca. Mamy wobec siebie dużo respektu i mogę powiedzieć, że jeśli będziemy coś ogłaszać, zrobimy to wspólnie. Wszystko, co zostało do tej pory powiedziane odnośnie do naszej relacji to typowe fake newsy.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *