09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
1dn.18godz.15min.
11.25 X7.00 210.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Leandro Paredes: Musimy jak najszybciej wrócić

Leandro Paredes wypowiedział się w internetowej rozmowie z TNT Sports na temat powrotu do treningów u progu nowego sezonu, transferze do Boca Cavaniego oraz swej przyszłości.

Argentyńczyk zwraca uwagę na bardzo trudny początek sezonu dla PSG, ponieważ drużyna będzie rozgrywać dwa finały u progu nowego sezonu. Dodatkowo nie wiadomo co z rozgrywkami Ligi Mistrzów.

„Zatrzymanie rozgrywek nie jest dla nas korzystne. Nie możemy rozgrywać teraz spotkań, podczas gdy nasi rywale będą mogli dokończyć rozgrywki w innych ligach. Dodatkowo rozegramy dwa finały pucharów w okresie wakacyjnym. Musimy jak najszybciej wrócić do pełnych, wspólnych treningów, ponieważ tylko wtedy możemy myśleć o optymalnym przygotowaniu”.

Zawodnik wrócił myślami do pierwszego dnia w szatni PSG. Jak wspomina moment, w którym dołączył do zespołu? Początki nie były łatwe.

Pierwszy dzień w szatni zapamiętam na długi czas. Zapytałem sam siebie-co ja tutaj robię. W szatni było wielu znakomitych graczy, zawodników, którzy zdobywali trofea. Teraz mam wrażenie, że jesteśmy wszyscy bardzo dobrymi kolegami z zespołu. Codziennie uczę się czegoś nowego przy takiej mieszance fantastycznych piłkarzy. Mam cztery lata ważnego kontraktu w Paryżu i jestem spokojny o swoją przyszłość. Boca Juniors to mój klub i chciałbym kiedyś do niego wrócić, ale na razie myślę tylko o PSG.

Wobec tematu Boca Juniors nie mogło zabraknąć zapytania o przejście do tego klubu Edinsona Cavaniego, który w czerwcu prawdopodobnie opuści PSG.

Chciałbym, żeby zagrał w Boca. To świetny klub a Cavani to wyjątkowy napastnik. Gdy pierwszy raz o tym rozmawialiśmy, ten pomysł mu się podobał. Minęło jedna dwa miesiące od tego czasu i nie rozmawialiśmy już o możliwości przejścia do argentyńskiego klubu.

Leandro Paredes rozegrał w sezonie 28 spotkań w których strzelił jedną bramkę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *