10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
21dn.0godz.20min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Julian Draxler

Julian Draxler elementem wymiany?

Julian Draxler wypowiedział się w ostatnim czasie o chęci brania większej odpowiedzialności na swoje barki za grę PSG. Niemiecki pomocnik nie może zaliczyć ostatniego sezonu do udanego, ponieważ wiele kluczowych spotkań rozpoczynał na ławce rezerwowych. 

Swoją wypowiedzią Niemiec spowodował wiele domysłów i plotek transferowych. Draxler ma jeszcze rok ważny kontrakt, ale wiele wskazuje na to, że PSG będzie chciało wykorzystać zawodnika w letnim okienku transferowym. Mówiło się, że Julian miał być elementem wymiany na linii Inter-PSG w zamian za gotówkę plus kartę Niemca, Inter miałby oddać kartę Mauro Icardiego.

Kolejna plotka transferowa również dotyczy Mediolanu, ale wiąże Niemca z drugim klubem tego miasta AC Milanem. Leonardo będący w bliskich kontaktach z działaczami Milanu planuje wymianę zawodnika plus gotówkę w zamian za kartę jednego z dwóch graczy Milanu. Na celowniku Włocha tradycyjnie znalazł się Gianluigi Donnarumma oraz nieco nieoczekiwanie Ismaël Bennacer. Bennacer jest środkowym pomocnikiem i wiele wskazuje, że to jego osoba ma większe szanse na transfer do stolicy Francji.

Wobec wielu plotek i domysłów jedno jest pewne. W Paryżu zapowiada się bardzo ciekawe lato transferowe a jednym z jego elementów będzie Julian Draxler.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *