04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
Newcastle vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.18godz.25min.
12.55 X3.60 22.63 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thilo Kehrer: Najważniejsze jest dla mnie zdrowie

Thilo Kehrer opowiedział w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu o swych odczuciach dotyczących kwarantanny oraz przygotowań w domowych warunkach. Zobaczcie co miał do powiedzenia zawodnik.

Trening w warunkach domowych to dla mnie wyjątkowa sytuacja, ale staram się robić różne treningi i prace domowe, by czas szybciej płynął. Mam nadzieję, że niedługo wrócimy do normalności. Szczęśliwie mam w domu mały ogród, ponieważ to pomaga mi w treningach i spędzaniu czasu z rodziną. Dla mnie najważniejsze to zdrowie, ponieważ wtedy mogę trenować i wspólnie spędzać czas z rodziną. To za czym tęsknię najbardziej to po prostu normalne życie. Wszystkie rzeczy, do których się przyzwyczailiśmy, treningi, spędzanie czasu z zawodnikami i trenerami-tego mi brakuje. Do tego oczywiście dochodzi tęsknota za emocjami meczowymi i reakcją trybun. Rozmawiam z kolegami, jesteśmy w kontakcie, ale tylko przez media społecznościowe i komunikatory. Decyzje dotyczące sezonu? Musimy zaakceptować takie decyzje, które podjął rząd. Myślę, że drużyny, które są w czołówce zasłużyły, by tam być. Jeśli formalnie zakończymy sezon, to myślę, że zasłużyliśmy na tytuł.

Thilo Kehrer w obecnym sezonie rozegrał 16 spotkań we wszystkich rozgrywkach i strzelił 1 bramkę. Łącznie spędził na boisku 1214 minut.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *