28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.41min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leonardo PSG

Kenny Nagera i Javier Serrano z kontraktami w PSG?

Sporo zmian szykuje się w PSG, jeśli chodzi o letnie okienko transferowe. Kilku zawodnikom z pierwszego zespołu kończą się kontrakty, ale zmiany będą dotyczyć również zawodników z sektora młodzieżowego.

Informowaliśmy TUTAJ o możliwym odejściu Tanguy Kouassiego. Pod znakiem zapytania jest również dalsza gra w PSG Adila Aouchiche. Przy możliwych odejściach Leonardo postanowił działać na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Efektem tych działań mają być na tę chwilę dwa kontrakty dla młodych zawodników.

Pierwszym z nich ma być Kenny Nagera. Zdaniem RMC Sport, 18-letni zawodnik otrzymał propozycję podpisania zawodowego kontraktu z PSG. Kontrakt miałby obowiązywać przez trzy lata. Napastnik w obecnym sezonie był rewelacją rozgrywek U19. Zawodnik jest również w orbicie zainteresowań innych francuskich klubów oraz drużyn z Premier League.

Drugim młodym zawodnikiem, o którego PSG powalczy w lecie, jest Javier Serrano z Atletico Madryt. Obecnie 17-latek ma jeszcze rok ważny kontrakt z Atletico, ale zawarto w nim klauzulę wykupu. Aktualnie wynosi ona 26 milinów Euro, ale trudno przypuszczać, że będzie tak wysoka w przypadku młodego zawodnika, który za rok będzie wolnym zawodnikiem. Zawodnik miałby dołączyć do drużyny U19 i być sprawdzany na tle pierwszego składu. Obecnie, w drużynie Atletico Serrano jedynie trenuje z pierwszym zespołem.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *