25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.18min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

PSG wspiera ludność w Azji

PSG wraz z głównym partnerem ALL ( Accor Live Limitless) połączyły siły podczas spotkania z Bordeaux. Efektem wspólnych działań był przekaz wsparcia dla Azji. Azjatycka ludność od kilkunastu tygodni zmaga się z Coronavirusem i tym małym gestem podkreślano solidarności i wsparcie dla ludzi walczących o życie. 

Paris Saint- Germain od lat ma silne więzi z Azją. Piłkarze wraz ze sztabem szkoleniowym zawsze są owacyjnie witani i goszczeni na azjatyckim kontynencie. By wyrazić swoje wsparcie PSG wystąpiło w specjalnych koszulkach zawierających słowa Stay Strong China napisane w języku angielskim oraz chińskim.

Dodatkowo przed meczem na środku boiska pojawił się wielki baner, który przykrył koło środkowe. Na nim również pojawiły się słowa wsparcia, takie jak zaprezentowano na koszulkach. Również na stadionie pojawiły się banery z przewodnim hasłem wspierającym Azjatów. Podobne przekazy wsparcia pojawią się na spotkaniach żeńskiej drużyny oraz piłkarzy ręcznych.

Piłkarze oraz sztab szkoleniowy czują się mocno zaniepokojeni sytuacją w Azji. Już w styczniu wysłali oni spersonalizowane wiadomości do ludności miast, które najbardziej ucierpiały podczas działań wirusa. Kolejne wiadomości mają pojawiać się regularnie w chińskich portalach społecznościowych.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *