05.08.2023, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs Toulouse
Do meczu pozostało:
60dn.23godz.7min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thomas Tuchel o Cavanim i okienku transferowym

Thomas Tuchel opowiedział o okienku transferowym podczas wtorkowej konferencji prasowej. Oto co miał do powiedzenia trener w temacie transferów PSG.

„Lubię każdego zawodnika, którego mam w składzie. Nie chcemy stracić nikogo w tym okienku, ale wszystko może się wydarzyć, ponieważ taki jest rynek transferowy. Cavani? Na dziś Cavani jest naszym zawodnikiem i jestem z tego powodu szczęśliwy. Jego sytuacja zmieniła się aktualnie. Jest po kontuzji, nie grał za wiele i brakuje mu przygotowania fizycznego. Brakuje mu również pewności siebie co dla napastnika jest kluczowe, by strzelać bramki. W wielkich klubach jest to normalna sytuacja, ktoś nie gra i wskakuje za niego inny zawodnik. Rywalizacja jest najważniejsza. Nie jest to łatwe dla niego, rozumiem go i wiem, że jako nasz zawodnik chce wygrywać dla nas”.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.