25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.7godz.2min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
sergio rico

Sergio Rico: Uzupełniamy się z Keylorem

Sergio Rico jest w klubie od paru miesięcy, więc to dobra okazja by podzielił się z kibicami swoimi odczuciami. Poczytajcie co miał do powiedzenia nasz drugi bramkarz dla oficjalnej strony klubu.

Jakie masz odczucia odnośnie transferu do PSG?

Sergio Rico PSG to jeden z najlepszych zespół na świecie. Dla mnie bycie tutaj, uczestnictwo w tym projekcie to szansa na naukę od wielu znakomitych zawodników. Jest to również dla mnie nowe wyzwanie. Czuję dumę, ale również mam swoje cele, ponieważ na koniec dnia każdy sportowiec chce się rozwijać jako zawodnik i jako osoba.

Rywalizujesz o minuty z Keylorem Navasem. Jak podchodzisz do takiej rywalizacji?

Rico: Dla mnie to nowa sytuacja, ponieważ w przeszłości byłem numerem 1 w klubach. Myślę, że każdy piłkarz musi zaadaptować się do nowej sytuacji, nauczyć się pewnych rzeczy. Piłkarz nie otrzymuje nic w piłce za zasługi. Ten rok był dla mnie bardzo pracowity, uczę się od świetnych graczy. Dla mnie to szczęście, że mogę trenować z Keylorem każdego dnia. 

Jak wyglądają wasze relacje? 

Rico: Rozmawiamy codziennie, ponieważ każdy z nas może mieć inne zdanie na dany temat. Wymieniamy uwagi i staramy się z nich czerpać. Keylor ma nieco inny styl gry aniżeli moja osoba. Myślę, że świetnie się uzupełniamy i taka rywalizacja da dużo dobrego zarówno mojej osobie, jak i Keylorowi.

Jakbyś podsumował swoje 6 miesięcy w Paryżu?

Rico: Bardzo pozytywnie. Każdego dnia mam szansę na grę. Czuję się dobrze, zostałem dobrze przyjęty przez drużynę i kibiców. Doceniam to bardzo i dziękuje za wsparcie. Jestem bardzo szczęśliwy i mam nadzieję, że będę mógł tutaj zostać. 

Foto: en.psg.fr


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *