28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.28min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

300 spotkań Marco Verrattiego dla PSG

Marco Verratti w ostatnim spotkaniu ligowym zaliczył 300 występ w barwach PSG. Dla Włocha było to więc wyjątkowe spotkanie i po jego zakończeniu podzielił się swoją opinią o swej karierze w PSG oraz występie przeciwko Monaco.

Wyjątkowy moment dla mnie

Marco VerrattiW dzisiejszych czasach to trudne rozegrać 300 spotkań dla jednej drużyny. Dla mnie to wyjątkowy moment i cieszę się, że osiągnąłem to z PSG. Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie to wielka szkoda, że nie potrafiliśmy dziś zgarnąć trzech punktów. Kibice zobaczyli dobre spotkanie i czasami remis musi Ci wystarczyć. To było bardzo szybkie spotkanie, mogliśmy zakończyć je, strzelając czwartą bramkę, ale niestety nie udało się sfinalizować akcji Cavaniemu i Mbappe. Pierwsza bramka? Podałem piłkę Neymarowi na wolne pole, ale ta bramka to jego zasługa. To on zrobił wszystko by ją strzelić. Jestem pomocnikiem, więc normalnym dla mnie jest asystowanie do kolegów takimi podaniami.

Marco Verratti jest ósmym zawodnikiem, który przekroczył liczbę 300 występów w paryskich barwach. Dołączył tym samym do: Sylvain Armanda, Mustapha Dahleba, Bernard Lamy, Paul Le Guena, Jean Marc Pilorgeta, Safet Susica and Thiago Silvy.

Na liczbę trzystu spotkań składa się: 195 spotkań w  Ligue 1 matches. 20 w Pucharze Francji oraz 21 w Pucharze Ligi. 7 w Superpucharze i 57 w Lidze Mistrzów.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *