FC Barcelona vs PSG
0dn.1godz.11min.
12.15 X4.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Neymar: Zasłużyliśmy na wygraną

Thomas Tuchel oraz Neymar wypowiedzieli się po spotkaniu z Monaco. Poczytajcie co mieli do powiedzenia nasi zawodnicy po remisie 3:3.

Thomas Tuchel: To był bardzo intensywny mecz. Dokładnie to musimy poprawić w naszej grze na przyszłości. Trzeba przeanalizować co zrobiliśmy dobrze a co źle. Pierwsze 20 minut spotkania było trudne da nas, ponieważ mieliśmy dziś problemy z zawężeniem stref dla kontr Monaco. Pierwsza połowa była dla mnie zbyt otwarta z naszej strony. Monaco to czołowy zespół i nie możemy pozwalać sobie na taką grę. W drugiej połowie kontrolowaliśmy lepiej to spotkanie, dodatkowo mieliśmy swoje szanse na zamknięcie tego spotkania. Najważniejsze do poprawy to nie tracić piłki gdy zespół jest w fazie ataku.

Neymar JrTo było dla nas bardzo dobre spotkanie, dobry test przed kolejnymi spotkaniami. Nie był to nasz najlepszy występ w sezonie, ale graliśmy dobrze. Kreowaliśmy dużo szans w ataku i moim zdaniem byliśmy lepsi od rywali. Dziś to nasz zespół zasłużył na wygraną. Taka jest jednak piłka, nie wszystko może być idealne w danym momencie, ale jeśli będziemy mieć takie nastawienie w każdym spotkaniu to cały sezon będzie dla nas dobry.