Olympique Marseille vs PSG
2dn.8godz.6min.
13.30 X3.80 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

PSG 4:1 Amiens FC!!

4:1 – takim wynikiem zakończyło się dzisiejsze spotkanie. Piękny mecz w wykonaniu Paryżan, co prawda nikt nie spodziewał się innego wyniku z zespołem dolnej części tabeli, jednak styl w jakim zostało zdobyte to zwycięstwo napawa radością wszystkich kibiców PSG.

Co wydarzyło się na boisku?

10′ Gol na 1:0
Kylian Mbappe dynamicznym dryblingiem wbiegł w pole karne i strzelił idealnym lobem nad bezbronnym bramkarzem.

22′
Abdou Diallo zostaje kontuzjowany i schodzi z boiska. Thomas Tuchel decyduje się na Marco Verrattiego w roli zmiennika.

47′ Gol na 2:0
Neymar po asyscie Icardiego przejmuje piłę i z wielką łatwością finiszuje akcje strzałem do bramki z bliskiej odległości.

65′ Gol na 3:0
Kylian Mbappe dostaje podanie w pole karne od Angela Di Marii, po czym pokonuje bramkarza umieszczając piłkę przy prawym słupku.

W 70. minucie Fousseni Diabate bardzo sprytnie podał piłkę do Mendozy, który strzelił w prawą stronę bramki ustalając wynik 3:1

W minucie 84. Juan Bernat posłał dośrodkowanie w pole karne. Mauro Icardi otrzymał tę piłkę i zakończył akcję strzałem. Strzał przy prawym słupku wykańcza drużynę Amiens, mecz kończy się wynikiem 4:1!

Ici c’est Paris!!

Pod koniec meczu na boisko wbiegł mały kibic, który został miło powitany przez Kyliana.