25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.6godz.9min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Mauro Icardi: Staram się uczyć od każdego

Mauro Icardi dołączył do PSG w letnim okienku transferowym. Jego wejście do zespołu jest imponujące, ponieważ Argentyńczyk strzelił już 13 bramek we wszystkich rozgrywkach. Oto co miał do powiedzenia dla PSG TV.

O aklimatyzacji w drużynie

Mauro Icardi: Czuje się świetnie, bo moja dobra forma zbiegła się z dobrymi wynikami zespołu. Przyszedłem tutaj z wielką motywacją, by pokazać na boisku co potrafię. Na razie wszystko idzie nieźle. Od początku dużo rozmawiałem z kolegami ze zespołu o sposobie mojej gry, o tym, co mogę zrobić dla zespołu. Oni już wiedzą jakie piłki lubię otrzymywać, gdzie lubię się poruszać na boisku. Dobra relacja z kolegami z zespołu to połowa sukcesu indywidualnego.

O swoim stylu grania

Mauro Icardi: Strzelam dużo bramek z pierwszej piłki, to mój styl grania. Nie pracuje nad tym, ponieważ to przychodzi mi naturalnie. Zawsze staram się uzyskać najlepszą pozycję w polu karnym. Do tego musi dojść skuteczność. Kiedy mam okazję to strzelam, muszę być skoncentrowany, mieć instynkt „killera” Na dziś strzeliłem w dorosłej piłce prawie 150 bramek i większość jest taka sama. To właśnie mój styl.

O budowaniu pozycji w zespole

Mauro Icardi: Zawsze staram się uczyć od każdego. Każda osoba, którą poznaje moje mieć swoje własne spojrzenie na piłkę. Słucham wskazówek trenerów oraz kolegów z zespołu. Zawsze z nimi rozmawiam i słucham ,co mają do powiedzenia o naszej grze. To zawsze dobry sposób na naukę, zdobycie nowych doświadczeń. To dla mnie ważne, ponieważ w każdym zespole, w którym byłem-strzelałem bramki, byłem zawodnikiem, którym wygrywał mecze. Muszę więc współpracować z całym zespołem.

O celach na ten sezon

Mauro Icardi: Dołączyłem do zespołu, ponieważ mam pomóc w wygraniu trofeów. Celem klubu oraz kibiców jest to, by ten klub wygrywał. Chcemy więc wygrać każde rozgrywki, zrobię wszystko na boisku, by to się udało.

 


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *