31.07.2022, g. 19:45
Superpuchar Francji
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
35dn.0godz.5min.
11.37 X5.10 27.90 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mauro Icardi: Staram się uczyć od każdego

Mauro Icardi dołączył do PSG w letnim okienku transferowym. Jego wejście do zespołu jest imponujące, ponieważ Argentyńczyk strzelił już 13 bramek we wszystkich rozgrywkach. Oto co miał do powiedzenia dla PSG TV.

O aklimatyzacji w drużynie

Mauro Icardi: Czuje się świetnie, bo moja dobra forma zbiegła się z dobrymi wynikami zespołu. Przyszedłem tutaj z wielką motywacją, by pokazać na boisku co potrafię. Na razie wszystko idzie nieźle. Od początku dużo rozmawiałem z kolegami ze zespołu o sposobie mojej gry, o tym, co mogę zrobić dla zespołu. Oni już wiedzą jakie piłki lubię otrzymywać, gdzie lubię się poruszać na boisku. Dobra relacja z kolegami z zespołu to połowa sukcesu indywidualnego.

O swoim stylu grania

Mauro Icardi: Strzelam dużo bramek z pierwszej piłki, to mój styl grania. Nie pracuje nad tym, ponieważ to przychodzi mi naturalnie. Zawsze staram się uzyskać najlepszą pozycję w polu karnym. Do tego musi dojść skuteczność. Kiedy mam okazję to strzelam, muszę być skoncentrowany, mieć instynkt „killera” Na dziś strzeliłem w dorosłej piłce prawie 150 bramek i większość jest taka sama. To właśnie mój styl.

O budowaniu pozycji w zespole

Mauro Icardi: Zawsze staram się uczyć od każdego. Każda osoba, którą poznaje moje mieć swoje własne spojrzenie na piłkę. Słucham wskazówek trenerów oraz kolegów z zespołu. Zawsze z nimi rozmawiam i słucham ,co mają do powiedzenia o naszej grze. To zawsze dobry sposób na naukę, zdobycie nowych doświadczeń. To dla mnie ważne, ponieważ w każdym zespole, w którym byłem-strzelałem bramki, byłem zawodnikiem, którym wygrywał mecze. Muszę więc współpracować z całym zespołem.

O celach na ten sezon

Mauro Icardi: Dołączyłem do zespołu, ponieważ mam pomóc w wygraniu trofeów. Celem klubu oraz kibiców jest to, by ten klub wygrywał. Chcemy więc wygrać każde rozgrywki, zrobię wszystko na boisku, by to się udało.

 


One Ping

  1. Pingback: Mauro Icardi: Moja gra pomaga kolegom z zespołu - PSGOnline.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.