03.06.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Clermont Foot
Do meczu pozostało:
5dn.22godz.21min.
11.23 X7 211 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thomas Tuchel: Kolejny świetny występ PSG

Niedziela wygrana 4:0 była piątą ligową wygraną z rzędu dla PSG. Nie dziwią więc komplementy dla zespołu wypowiadane przez trenera oraz zawodników. Oto co mieli do powiedzenia po spotkaniu Thomas Tuchel oraz Leandro Paredes

KOLEJNY ŚWITNY WYSTĘP

Thomas TuchelOczekiwałem od zespołu dobrego spotkania i udało nam się kontynuować naszą pracę na boisku. Weszliśmy w spotkaniu z energią i intensywnością, jaką prezentowaliśmy w spotkaniu z Montpellier oraz Galatasaray. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy, ponieważ graliśmy z zaangażowaniem, chcieliśmy dominować i mieć piłkę przy nodze. Kontrolowaliśmy to spotkanie na połowie rywala i to było dla nas najważniejsze. Kolejny świetny występ PSG i z tego jesteśmy bardzo zadowoleni.

CZEKAŁEM DŁUGI CZAS NA BRAMKĘ

Leandro Paredes: Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu w St.Etienne. Nigdy nie gra się tutaj łatwo, ale dziś możemy być zadowoleni z naszej gry. Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ udało mi się zdobyć bramkę. Był to mój pierwszy gol dla Paryżan, na którego tak długo czekałem. Wygrana daje nam jeszcze większą pewność przed kolejnymi spotkaniami.

Zdjęcie główne. en.psg.fr


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.