21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.20godz.17min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Keylor Navas: Musimy iść w jednym kierunku

Jedność w składzie to dla PSG klucz do sukcesu w najbliższych miesiącach zdaniem twierdzi Keylor Navas. Bramkarz paryżan podzielił się swoimi przemyśleniami przed spotkaniem w Lidze Mistrzów.

AKLIMATYZACJA

„Z aklimatyzacją nie było problemu. Zarówno moja osoba, jak i rodzina jesteśmy szczęśliwi w Paryżu. Ludzie w klubie oraz koledzy z zespołu bardzo dużo nam pomogli. W klubie zrobiono wszystko, bym mógł się skupić na grze w piłkę. W niedługim czasie chciałbym się stać prawdziwym „obywatelem” stolicy. Czuje się szczęśliwy, gdy mogę przekazywać w klubie to czego się nauczyłem w swojej karierze. W kadrze mamy fantastycznych zawodników, prawdziwych liderów.”

LIGA MISTRZÓW

„Gramy bardzo dobrą piłkę w ostatnim czasie. Nie jest jeszcze idealnie, ale idziemy do przodu krok po kroku. Liga Mistrzów jest bardzo trudna do wygrania, ale my jesteśmy głodni tej wygranej. Dajemy z siebie wszystko na boisku dla nas samych, dla kibiców i dla naszych rodzin. Będziemy walczyć do końca by zajść najdalej w rozgrywkach. Pamietajmy jednak, że to będzie trudna i długa droga.”

ROLA W KLUBIE? 

„Bramkarz może zmienić oblicze spotkania, zrobić różnicę. Są spotkania, w których mamy więcej pracy a są takie, w których jest jej niewiele. Takie jest życie bramkarza. Jeśli nie idzie nam w polu, musimy do końca próbować by osiągnąć dobry wynik. To jedyne co Ci pozostaje w tym momencie.”

NEYMAR i MBAPPE? 

„Jako ich kolega z boiska mogę obserwować ich codzienną pracę. Są szczęśliwy, nakręcają się wzajemnie zarówno w spotkaniach, jak i treningach. Wspólnie dzielimy wiele chwil w szatni a oni wspierają cały zespół. Na murawie musimy wszyscy iść w jednym kierunku. Mentalnie musimy zachować spokój, bo czasem nam go brakowało. Kibice, prasa mogą pewne rzeczy interpretować na różne sposoby. Patrząc od środka, wiemy, że mamy silny zespół.”

Foto: en.psg.fr

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *