17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.18godz.43min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tuchel przed ostatnimspotkaniem PSG w LM

blank

 dlThomas Tuchel trener PSG wierzy, że jego zespół jest w dobrej formie przed środowym spotkaniem z Galatasaray. Spotkanie to zakończy rywalizację w grupie A Ligi Mistrzów. Oto co miał do powiedzenia trener przed tym spotkaniem.

FORMA?

„Zawsze staramy się zagrać na 100% jeśli chodzi o intensywność. Musimy mieć jednak świadomość, że przeciwko nam gra jedenastu zawodników, którzy będą chcieli przeszkodzić nam w wygranej. W Montpellier widziałem dobre nastawienie, tamto spotkanie było jak mecz w Lidze Mistrzów, jeśli chodzi o intensywność. Zespół w tamtym spotkaniu pokazał wielką siłę mentalną, takie spotkania pozwalają Ci budować pewność siebie. Jesteśmy głodni wygranych i jestem przekonany, że jesteśmy gotowi wygrać w środowy wieczór”

ROTACJA?
 
„Mamy możliwość, by dać odpocząć kilku zawodnikom. W niektórych przypadkach nie ma sensu ryzykować kontuzjami czy też zawieszeniem na dalszą fazę rozgrywek. To jest jednak spotkanie w Lidze mistrzów i jeśli będzie szansa na wygraną, zrobimy wszystko by zdobyć 3 punkty dla PSG. Możliwe, że będą zmiany w składzie, ale nie będzie ich dużo. Niektórzy z graczy potrzebują złapać rytm meczowy, ponieważ ostatnio mało grali. Wszystkie decyzje będziemy podejmować w środę, również te odnośnie do graczy, którzy mogą być zawieszeni.”
ATAK

„Graliśmy na czterech ofensywnych zawodników przeciwko Montpellier. Możliwe, że tak wystąpimy w środę. Każdy z zawodników w składzie chce grać i zachować rytm meczowy. Zobaczymy co będzie dla nas korzystniejsze. Czy dać im zachować rytm, czy na tym etapie pozwolić niektórym odpocząć? Przed nami wiele ciężkich gier do rozegrania. Następne miesiące będą kluczowe dla sezonu w lidze francuskiej. W ciągu tych miesięcy każdy zawodnik jest dla nas ważny.”

Foto: en.Psg.fr


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *