Eric Abidal: Neymar zawsze będzie dla Barcelony możliwością

Choć tegoroczna saga transferowa z Neymarem w roli głównej zakończyła się fiaskiem, przyszłość Brazylijczyka wciąż stoi pod znakiem zapytania.

27-latek pozostaje na liście życzeń Katalończyków, którzy wraz z zakończeniem trwającego obecnie sezonu rozpoczną kolejny atak po wychowanka Santosu. W rozmowie z hiszpańskim “El Mundo Deportivo” dyrektor sportowy Barcelony, Eric Abidal zapowiada, że Neymar zawsze będzie dla mistrza Hiszpanii realną możliwością i szanse na transfer nie mogą zostać przekreślone.

– Na poziomie sportowym możemy podejmować pewne decyzje, ale kwestie finansowe określają, na co możesz sobie pozwolić, a czego nie możesz sięgnąćmówi Abidal.

– Zobaczymy w przyszłości. Jeśli kontynuuje [grę] na wysokim poziomie, bo sezon jest oczywiście długi, to nie mogę powiedzieć, że będzie opcją numer jeden, ale na pewno będzie oczywistym wyborem.

Neymar to czołowy piłkarz, który ma w sobie filozofię Barcy i gra na bardzo wysokim poziomie, zawsze będzie [dla nas] możliwością – dodaje Francuz.


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *