21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.35min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cavani na celowniku Atletico

Jak informuje Le10Sport, nadchodzącym styczniowym okienku transferowym do walki o Urugwajczyka dołączy się kolejna europejska potęga.

Jak informowaliśmy we wczorajszym newsie, zainteresowanie Cavanim wyraził również Juventus Turyn, jednak do konkretów zarówno w przypadku ewentualnego transferu do Włoch lub Hiszpanii jeszcze daleko. Do tej pory sam Cavani nie skomentował jeszcze tych plotek, trzeba zaznaczyć że nie jest to oficjalne stanowisko klubów a jedynie medialne doniesienia. Nie zmienia to faktu, że im większe zainteresowanie Edinsonem, tym lepiej dla Paris Saint Germain, spowoduje to możliwość wynegocjowania jak najlepszych warunków odejścia tego doświadczonego napastnika.

Atletico Madryt spróbuje upolować napastnika PSG na zasadzie wolnego transferu, kiedy to wygasa jego obecny kontrakt z Paryżanami, jednak nie jest wykluczone że przy większym zainteresowaniu ze strony konkurencyjnych klubów mogą oni zaoferować coś więcej. Mało prawdopodobne jest aby transfer na zasadzie wolnego transferu mógł dojść do skutku, właściciele PSG nie są „w ciemię bici” ani „w gorącej wodzie kąpani”, zakupili Cavaniego za 65 mln euro, a obecnie jego szacunkowa wartość na rynku transferowym wynosi ok. 40 mln euro.

Do stycznia wiele może się zdarzyć, a obowiązujący do czerwca kontrakt może zostać przedłużony, co ucięłoby te spekulacje.


2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *