01.03.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
AS Monaco vs PSG
Do meczu pozostało:
4dn.4godz.37min.
13.25 X3.80 22.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oficjalnie: Mauro Icardi w Paris Saint-Germain

Mauro Icardi opuści Inter Mediolan i zasili szeregi Paris Saint-Germain – informuje oficjalny serwis „Les Parisiens”. Argentyńczyk przenosi się na Parc des Princes w ramach rocznego wypożyczenia z klauzulą umożliwiającą późniejszy wykup zawodnika.

Transfer Icardiego od rana był jednym z głównych tematów we włoskich i francuskich mediach sportowych. Późnym popołudniem zawodnik pojawił się w siedzibie klubu, gdzie przeprowadzono wymagane testy medyczne i dokonano ostatecznej finalizacji transferu. Wszystko wskazuje na to, iż w przyszłorocznym okienku Mauro zostanie pełnoprawnie wykupiony z „Nerazzurri” i podpisze nową, długoterminową umowę z mistrzem Francji. Kwota spodziewanej operacji nie została ujawniona, choć wartość zawodnika szacuje się na bagatela 80 milionów €.

„Chciałbym podziękować Paris Saint-Germain za okazane mi zaufanie. Dam z siebie wszystko, by pomóc mojemu nowemu zespołowi zajść jak najdalej na wszystkich frontach. PSG stał się międzynarodową potęgą, w ostatnich latach przyciągającą największe gwiazdy.”

https://twitter.com/PSG_inside/status/1168630920699633665


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *