21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.31min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

RAC-1: Leonardo spotka się dziś z przedstawicielami Barcelony

Zgodnie z doniesieniami Gerarda Romero, dziennikarza RAC-1 dziś w Paryżu dojdzie do oficjalnego spotkania pomiędzy przedstawicielami Paris Saint-Germain oraz FC Barcelony. Według podanych informacji będzie to pierwsza bezpośrednia rozmowa na temat ewentualnego powrotu Neymara do stolicy Katalonii pomiędzy obiema stronami.

W negocjacjach udział wziąć mają Leonardo, a także Eric Abidal, Javier Bordas oraz André Cury, który utrzymuje stały kontakt z obozem Brazylijczyka. Choć na ten moment nie znamy szczegółowych założeń dzisiejszego spotkania, możemy się jedynie domyślać, iż tematem głównym będą warunki ewentualnego powrotu Neymara do „Blaugrany”.

Hiszpańskie media informowały wczoraj, iż kierownictwo mistrza Francji zgodziło się na obniżenie ceny potencjalnego wykupu 27-latka do 160 milionów € + jeden z zawodników. Na mocy tych założeń szeregi „Les Parisiens” najprawdopodobniej zasiliłby Philippe Coutinho. Efekty dzisiejszych negocjacji poznamy najprawdopodobniej dzisiejszego popołudnia.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

8 Comments

  1. Kondzio Reply

    Jest opcja że go teraz wypożyczą z obowiązkowym wykupem za 100 mln euro plus dwóch zawodników od zaraz u nas. Także opcja jest kasy nam w tym momencie nie potrzeba.

  2. kuba_psg Reply

    Coutinho to jest teraz wart 120 mln tak jak golfista Bale 😀 Jeszcze wczoraj mówiło się o darmowym wypożyczeniu Brazylijczyka do Bayernu 🙂 Mam nadzieje, że nasi będą twardo negocjować i ostro wydoją Katalończyków 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *