24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.12min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Leonardo potwierdza absencję Neymara w starciu z Nimes

Dyrektor ds. sportowych Paris Saint-Germain – Leonardo – na jednej z przedmeczowych konferencji prasowych potwierdził snujące się po mediach informacje, jakoby Neymar miał opuścić niedzielny pojedynek pierwszej kolejki Ligue 1 z Olympique Nimes.

Tym samym Brazylijczyk oficjalnie potwierdził nieobecność swojego rodaka, choć wymienione przez niego powody są zgoła inne niż te, które przedstawiają m.in. francuskie media. Zdaniem 49-latka niedzielna absencja Neymara to w pełni decyzja klubu, który czeka na ustabilizowanie się całe sytuacji i ucichnięcie nagonki na transfer zawodnika. Sam zainteresowany ma zostać „dopuszczony” do gry, gdy relacja na linii piłkarz – klub wróci do normy. Leonardo podkreśla fakt nieustannych i zaawansowanych rozmów i negocjacji z 27-latkiem.

Jednocześnie szkoleniowiec Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel informuje, iż Neymar wciąż boryka się z efektami ostatniej kontuzji i nie jest w pełni gotowy do gry.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

7 Comments

 1. Thieux71 Reply

  Otworzył japę w nieodpowiednim momencie i hiszpańskie szmatławce podchwyciły temat. Od czasu jego przyjścia do PSG, Hiszpanie dostają sraczki i próbują nas oczerniać. Szkoda, że klub nic z tym nie robi i wychodzi na to, że tamci mają rację. Neymar teraz też nic nie mówi. Według mnie zostaje w Paryżu i zagra jak będzie w 100% przygotowany do gry. Real? Wystarczy przeczytać teksty szmatławcow i już wiadomo, że to sciema. PSG miało PROSIĆ Real o kupienie Neymara. Bez jaj….

 2. szwagier Reply

  Thieux71 nie zapominaj ze klub placi mu na sezon 47mln , pozbycie za dobrą cene minimum 222 mln, niech Sranselona odda co zabrała, jak nikt za niego nie chce placić + ew jakiś piłkarz, czy dwóch , to pokazać mu kto rządzi

 3. Thieux71 Reply

  Problem w tym, że nikt nie może teraz dać takiej kasy, a szum jest taki jakby oferty napływały szerokim strumieniem. Proponując Neymarowi taki kontrakt wiedzieli chyba co robią? Pieniądz to raczej nie problem. Albo będzie grał albo będzie najdroższym kibicem na świecie. Koniec dymania tego klubu…

 4. Bee! Reply

  W tym oknie na sprzedaż nie ma szans, jedynie wypożyczenie. Dla mnie bez znaczenia jak się go pozbędą, ale powinien odejść.

 5. kuba_psg Reply

  Wygląda na to, że Neymar to debli i jest pierwszym piłkarzem w historii, który postanowił wymusić swój transfer w momencie, kiedy nikt nie chce go kupić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *