28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.35min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Everton poluje na Thomasa Meuniera

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami brytyjskiego Daily Mail  Everton utrzymuje stały kontakt z kierownictwem Paris Saint-Germain w sprawie potencjalnego transferu defensora mistrza Francji, Thomasa Meuniera. W obliczu sporego zainteresowania usługami Belga wszystko wskazuje na to, iż opuści on Paryż jeszcze tego lata.

Choć spory i problemy związane z FFP to już przeszłość, Les Parisiens wciąż mają ściśle ograniczony budżet na nadchodzące okienko transferowe. Sprzedaż kilku zawodników pozwoliłaby jednak na co najmniej jedno dodatkowe wzmocnienie, co może okazać się kluczowe w kwestii ewentualnych transferów Herrery czy De Gei, o których otwarcie mówi się w mediach.

„Kozłem ofiarnym” kolejnych zakupów PSG ma zostać m.in. Thomas Meunier. Z pytaniem o usługi 27-letniego Belga zgłaszali się już Manchester United czy Arsenal. Wygląda jednak na to, że do walki o defensora dołączył się również Everton, który miał rzekomo skontaktować się z zarządem mistrza Francji w sprawie potencjalnego wykupu obrońcy. Kwotę transferu szacuje się na ok. 20 milionów €.

The Toffees chcą sprowadzić Meuniera w celu zaostrzenia rywalizacji w bloku defensywnym. Przybycie Lucasa Digne na Goodinson Park spowodowało zagęszczenie linii obrony, co automatycznie wymusza na zawodnikach większe zaangażowanie i sumienność. Transfer Belga może okazać się zatem kolejnym strzałem w dziesiątkę.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *