28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.50min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Meunier i Draxler na wylocie z klubu?

Choć najwięcej spekulacji pojawia się w kontekście transferów do Paris Saint-Germain, nie mniej mówi się o potencjalnych kandydatach do opuszczenia stolicy Francji.

„France Football” donosi, iż w nadchodzącym sezonie w barwach Paryżan możemy nie zobaczyć Thomasa Meuniera oraz Juliana Draxlera. Obaj zawodnicy wzbudzają zainteresowanie wielkich marek, a za chwilę na stole działaczy francuskiego klubu mogą pojawić się konkretne oferty.

Meunier znajduje się na celowniku Manchesteru United oraz Arsenalu. Choć pierwszy z wymienionych klubów jest bliższy Belgowi, nie bez znaczenia pozostaje okoliczność, iż „Kanonierzy” w przyszłym sezonie mogą zagrać w Lidze Mistrzów, czego z kolei drużyna z Manchesteru nie jest w stanie mu zapewnić. „France Football” podkreśla, iż odejście prawego defensora jest niemal pewne, biorąc pod uwagę jego wcześniejsze deklaracje o odejściu, jak i jedynie rok obowiązującego kontraktu. Może to być zatem ostatnia szansa dla PSG, aby mogli otrzymać jakikolwiek zastrzyk gotówki z tytułu transferu zawodnika.

Draxler z kolei jest na liście życzeń Tottenhamu, w którym mógłby zastąpić Erkisena w przypadku jego odejścia do Realu Madryt. Nadto zainteresowanie Niemcem wyraża Inter Mediolan oraz Bayern Monachium.


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

One Comment

  1. Bee! Reply

    Meuniera bym sprzedał bez żalu, gość wielokrotnie publicznie mówił, że chce do MU, więc skoro mu nie zależy na PSG, to droga wolna. Problemem jest tylko brak alternatywy na LO. Z Draxlera mogą być jeszcze ludzie, mam wrażenie, że jeszcze jest w stanie podnieść swój poziom w PSG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *