21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.22godz.44min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Transfery z Borussii Dortmund?

Raphael Guerreiro oraz Julian Weigl są w podobnej sytuacji w Borussii Dortmund i mogą opuścić klub – donosi niemiecki „Bild”. W przypadku obu zawodników jedną z opcji wydaje się być transfer do Paris Saint-Germain.

W rzeczywistości obaj gracze stracili swój status w drużynie wraz z odejściem Thomasa Tuchela, który zdążyli sobie wypracować podczas współpracy z niemieckim szkoleniowcem w latach 2015-2017. Zarówno Guerreiro oraz Weigl rozważają odejście z Borussii Dortmund, zaś klub nie zamierza im zamykać drzwi. Zwłaszcza temu pierwszemu, biorąc pod uwagę w szczególności fakt, iż może to być ostatnia szansa dla niemieckiego klubu na uzyskanie jakiegokolwiek zastrzyku gotówki z tytułu transferu w związku z wygasającym kontraktem zawodnika w czerwcu 2020 roku.

W odniesieniu do drużyny Parc des Princes, którą czeka drobna przebudowa według wizji Thomasa Tuchela, klub rozgląda się za nowymi kandydatami na lewą obronę, biorąc pod uwagę okoliczność, iż zespół prawdopodobnie opuści Layvin Kurzawa. Tajemnicą Poliszynela jest z kolei, iż absolutnym priorytetem jest pozyskanie klasowych zawodników do środka pola, który był najsłabszym punktem ostatniego sezonu i przyczyną niepowodzeń Paryżan w Lidze Mistrzó.


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *