25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.46min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Pomocnik Napoli nadal priorytetem

Absolutnym priorytetem na letnie okno transferowe jest dla Paris Saint-Germain wzmocnienie środka pola. Kwestią czasu jest ogłoszenie podpisania kontraktu z Anderem Herrerą, który zdecydował się opuścić Manchester United, jednak to nie koniec transferów.

Francuskie „Le Parisien”, jak i włoskie „Mattino” ogłaszają, iż Paryżanie starają się o pozyskanie pomocnika Napoli, Allana. Defensywny pomocnik znajdował się na celowniku klubu ze stolicy Francji już podczas zimowego okna, jednakże wówczas kluby nie potrafiły znaleźć porozumienia, wobec czego zdecydowanie się na podpisanie kontraktu z Leandro Paredesem.

Media są zgodne, co do tego, iż oba kluby prowadzą obecne negocjacje, jednak dotychczas nie odnalazły konsensusu. Kością niezgody jest oczywiście kwota, za jaką Brazylijczyk może opuścić Neapol. Włosi domagają się bowiem 70 milionów euro, co jest dla PSG kwotą zbyt wysoką, zwłaszcza iż za mniejszą sumę może pozyskać zawodników o zbliżonych umiejętnościach i charakterystyce.

Pewne jest natomiast, że transferem do Paryża jest zainteresowany sam zawodnik, co może mieć decydujące znaczenie w ostatecznym rozrachunku.


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *