25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.8min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Henrique udał się do Doha

Chociaż nie było to pierwotnie planowane, Antero Henrique udał się w niedzielę do Kataru, aby spotkać się w Doha z prezesem Nasserem Al-Khelaifim, emirem Tamimem bin Hamadem Al-Thanim oraz pozostałymi osobami z ramienia Kataru w celu omówienia najbliższej przyszłości.

Walka Tuchela
Dotychczas w mediach pojawiały się spekulacje, iż Thomas Tuchel nie pozostaje w najlepszych stosunkach z dyrektorem sportowym PSG, wielokrotnie sugerując, iż niepowodzenia Paryżan wynikają z nieudolności klubu na rynku transferowym, a za te ma odpowiadać właśnie Henrique.

Co więcej to właśnie Tuchel jest największym orędownikiem zwolnienia Portugalczyka, walcząc o wpływy w zakresie decyzyjnym transferów przeprowadzanych przez klub.

Powrót Leonardo?
Powyższe doniesienia mogą mieć jednak związek z ostatnimi informacjami, jakoby na Parc des Princes miał powrócić Leonardo, który obecnie piastuje stanowisko dyrektora sportowego w AC Milan. Dla Brazylijczyka byłby to powrót do struktur korporacyjnych francuskiego giganta, albowiem pełnił już rolę dyrektora sportowego, kiedy to opuścił klub w niesławie w związku z jego zawieszeniem po odepchnięciu sędziego.


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

2 Comments

  1. szwagier Reply

    Wywalić Go i brać Leo, albo , albo innego byłego pilkarza PSG na dyrektora sportowego, np Rai, Weah, moze Pedro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *