28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.29min.
12.75 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Fabinho oskarża PSG.

W minionym roku niejednokrotnie mówiło się o potencjalnych przenosinach Fabinho do Paris Saint-Germain. Były piłkarz AS Monaco, a obecnie Liverpoolu wspomina jednak, iż francuskie media wykorzystywały owe spekulacje do zniwelowania chemii między 25-letni Brazylijczykiem a resztą zespołu.

W marcu 2018, kiedy to Fabinho reprezentował jeszcze barwy klubu z Księstwa, doszło do bezpośredniego pojedynku pomiędzy Monaco i PSG w ramach finału Coupe de la Ligue. Zdaniem pomocnika francuska prasa wykorzystywała wówczas plotki o transferze zawodnika, by na kilka dni przed pierwszym gwizdkiem wywołać medialną burzę, która miała na celu skłócenie graczy i zduszenie rywala w zarodku. Brazylijczyk dodaje, iż podobna sytuacja miała miejsce przed niedawnym starciem Le Parisiens z Liverpoolem w Lidze Mistrzów.

– „Nigdy nie myślałem o odejściu. Wiem, że w gazetach było napisane wiele rzeczy, ale to nie prawda. Śmieszny w tym wszystkim jest fakt, iż plotki o wypożyczeniu do PSG ujrzały światło dzienne chwile przed naszym spotkaniem w Lidze Mistrzów.

– „Doświadczyłem już podobnego zdarzenia – dzień przed finałem Coupe de la Ligue pomiędzy PSG i Monaco [marzec 2018]. Dziwny przypadek, nieprawdaż?” – dodał Fabinho.

25-latek nie wytoczył bezpośredniego ciosu przeciwko Paris Saint-Germain, czy konkretnej francuskiej prasie, choć bez wątpienia jego podejrzenia zakładają udział kierownictwa Mistrza Francji w całej akcji.


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *