24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.42min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar podjął ryzyko i zagrał z Liverpoolem

Paris Saint-Germain odniosło cenne zwycięstwo nad Liverpoolem, co znacznie przybliżyło francuski klub w celu osiągnięcia awansu do fazy pucharowej Champions League. Interesujące szczegóły przybliżyła dziennikarka Isabela Pagliari.

Neymar po meczu powiedział, że gdyby to nie był Liverpool – na pewno by nie zagrał. Poświęcił się dla drużyny, grając z doskwierającym mu bólem. Musicie wiedzieć, że Neymar wykonywał przez cały tydzień ćwiczenia regeneracyjne i pielęgnacyjne w klubie i w domu.

Brazylijczycy dużo ze sobą rozmawiali, aby wzajemnie się zmotywować, cały czas powtarzali – „nie możemy pozwolić, aby cokolwiek nie poszło po naszej myśli”. Pod koniec meczu Marquinhos miał wiele skurczów, bo grał na pozycji, która nie jest jego nominalną, musiał dużo biegać. Skarżył się na ból, ale Neymar powiedział wtedy „nie możesz zejść, potrzebujemy cię”.


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

3 Comments

  1. Krakers356 Reply

    Szacunek za poświęcenie dla drużyny, tym bardziej że zagrał jeden z lepszych, jak nie najlepszy mecz w barwach PSG. W końcu zapłaciliśmy za niego 222 mln, więc czegoś powinniśmy od niego wymagać. Oby tylko na tym nie poprzestał.
    A jeśli chodzi o panią Isabelę, to jest całkiem, całkiem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *