1dn.8godz.49min.
12.75 X3.60 22.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
PSG

PSG awansuje w bólach

PSG rozegrało pierwsze w sezonie spotkanie w Pucharze Francji. Rywalem był niżej notowany Châteauroux. Rywale postawili wysokie wymagania drużynie PSG i napędzili sporo strachu. Wygrana 3:1 nie przyszła łatwo mistrzom Francji.

Paryżanie do tego spotkania przystąpili w mocno eksperymentalnym składzie. W składzie nie było największych gwiazd Neymara, Messiego oraz Mbappe. Szanse pokazania się dostało kilku młodych zawodników.

Początek spotkania należał do PSG i szybko rozpoczęło się strzelanie, ponieważ Ekitike znalazł drogę do siatki po podaniu Gharbiego. Wszystko wskazywało na to, że po golu w 13 minucie Paryżanie pójdą za ciosem, ale to rywale strzelili kolejnego gola.W 37 minucie wyrównał Thio. Druga połowa długo nie przebiegała po myśli PSG. Paryżanie nie potrafili znaleźć sposobu na rywali do 78 minuty. Carlos Soler znalazł się w odpowiednim miejscu i spokojnym uderzeniem znalazł drogę do bramki rywali. W 90 minucie trzecią bramkę dołożył Juan Bernat i to PSG zameldowało się w 1/32 rundzie Pucharu Francji.