20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.18godz.37min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Turcja – Portugalia gdzie oglądać? Transmisja TV i online (Euro 2024)

W sobotę, 22 czerwca 2024 roku, o godzinie 18:00, na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie odbędzie się mecz 2. kolejki fazy grupowej EURO 2024. W ramach Grupy E zmierzą się ze sobą reprezentacje Turcji i Portugalii, której barwy reprezentuje aż czterech piłkarzy PSG – Danilo Pereira, Nuno Mendes, Vitinha, Goncalo Ramos. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji meczu – gdzie oglądać na żywo w telewizji, online oraz czy dostępne są opcje bezpłatne.

Turcja – Portugalia: gdzie oglądać?

Mecz Turcja – Portugalia będzie transmitowany w telewizji na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. W internecie, transmisję można śledzić na platformach WP Pilot, CANAL+ Online, Megogo, sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Turcja – Portugalia: transmisja online za darmo

Transmisję meczu można oglądać bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Dostęp do sport.tvp.pl możliwy jest na komputerach, natomiast aplikacja TVP Sport umożliwia oglądanie na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart TV oraz innych urządzeniach.

Turcja – Portugalia: transmisja w płatnych serwisach

Oprócz bezpłatnych źródeł, mecz Turcja – Portugalia można oglądać także w płatnych serwisach streamingowych: Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform znajdują się różnorodne pakiety, które umożliwiają dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania. Warto zwrócić uwagę na szczegóły oferty poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” w cenie 19,99 zł za 30 dni przy płatności odnawialnej, lub 24,99 zł za 30 dni przy płatności jednorazowej;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł miesięcznie;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł za 30 dni.

Każda z platform oferujących transmisję meczu jest dostępna jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu można oglądać na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart TV i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

fot. ArifAsif / Shutterstock.com


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *