10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.22godz.54min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Holandia – Francja gdzie oglądać? Transmisja TV i online (Euro 2024)

W piątek 21 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00 odbędzie się emocjonujący mecz pomiędzy Holandią a Francją w ramach drugiej kolejki fazy grupowej EURO 2024. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Red Bull Arena w Lipsku. W kadrze reprezentacji Francji na Euro 2024 znalazło się aż pięciu piłkarzy PSG – Kylian Mbappe, Ousmane Dembele, Warren Zaire-Emery, Randal Kolo Muani, Bradley Barcola. W naszym artykule przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji meczu.

Holandia – Francja: gdzie oglądać?

Transmisję meczu Holandia – Francja na żywo będzie można obejrzeć w telewizji na kanałach TVP 2 i TVP Sport. Transmisja online będzie dostępna na platformach Pilot WP, CANAL+ Online, Megogo, sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Holandia – Francja: transmisja online za darmo

Transmisja ze spotkania dostępna jest za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, jak również w aplikacji TVP Sport. Serwis sport.tvp.pl umożliwia oglądanie na komputerach. Aplikacja TVP Sport pozwala na oglądanie streamów na smartfonach, tabletach (Android, iOS), smart TV oraz innych urządzeniach takich jak Chromecast, Android TV, Samsung i LG.

Holandia – Francja: transmisja w płatnych serwisach

Transmisja meczu Holandia – Francja będzie także dostępna w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Te platformy oferują różnorodne pakiety, które umożliwiają obejrzenie meczu Holandia – Francja:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” w ramach płatności odnawialnej kosztuje 19,99 zł / 30 dni, a przy płatności jednorazowej 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu, oferuje zarówno stronę internetową, jak i aplikację, dzięki czemu mecz można oglądać na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart TV oraz innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

fot. sbonsi / Shutterstock.com


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *