10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.22godz.35min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Hiszpania – Włochy gdzie oglądać? Transmisja TV i online (Euro 2024)

Dzisiejszy mecz 2. kolejki fazy grupowej EURO 2024, w którym zmierzą się Hiszpania i Włochy, rozpocznie się o godzinie 21:00 na stadionie Veltins Arena w Gelsenkirchen. To jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań fazy grupowej Euro 2024. W meczu wystąpią najprawdopodobniej zawodnicy PSG – w Hiszpanii Fabian Ruiz, a we Włoszech Gianluigi Donnarumma. Przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji meczu – gdzie oglądać w tv, online oraz czy dostępna jest darmowa transmisja.

Hiszpania – Włochy: gdzie oglądać?

Mecz Hiszpania – Włochy będzie transmitowany w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Transmisję online można oglądać na platformach płatnych: WP Pilot, CANAL+ Online, Megogo, oraz za darmo na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Hiszpania – Włochy: transmisja online za darmo

Transmisję bezpłatnie oferuje strona sport.tvp.pl oraz aplikacja TVP Sport, z dostępem na urządzenia takie jak smartfony, tablety, telewizory smart tv, a także poprzez urządzenia Chromecast, Android TV i telewizory Samsung oraz LG. Kanały TVP 1 i TVP Sport są również dostępne w ofercie naziemnej telewizji cyfrowej i na wielu platformach satelitarnych.

Hiszpania – Włochy: transmisja w płatnych serwisach

Oprócz darmowych opcji, spotkanie Hiszpania – Włochy można również śledzić na płatnych platformach streamingowych takich jak WP Pilot, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety, umożliwiające dostęp do bogatej oferty kanałów, w tym do transmisji dzisiejszego meczu:

  • WP Pilot » dostępny jest pakiet „Starter Plus” za 19,99 zł miesięcznie lub 24,99 zł w przypadku jednorazowej płatności na 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” zawierający TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 dostępny jest za 39 zł miesięcznie;
  • Megogo » oferuje pakiet „Startowy” za 9,99 zł na 30 dni.

Transmisję można oglądać za pośrednictwem stron internetowych oraz aplikacji, co umożliwia dostęp na różnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety czy telewizory smart tv.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

fot. OShuma / Shutterstock.com


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *