10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
21dn.0godz.10min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Portugalia – Czechy gdzie oglądać? Transmisja TV i online (Euro 2024)

Mecz Portugalii z Czechami, zaplanowany na wtorek, 18 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00, odbędzie się na stadionie Red Bull Arena w Lipsku. Jest to spotkanie 1. kolejki fazy grupowej EURO 2024, w grupie F. W kadrze Portugalii jest aż czterech piłkarzy PSG, którzy mają szansę zagrać w spotkaniu – Danilo Pereira, Nuno Mendes, Vitinha i Goncalo Ramos.

Portugalia – Czechy: gdzie oglądać?

Transmisja tv z meczu Portugalia – Czechy będzie dostępna na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Dostępne będą też streamy online w serwisach WP Pilot, CANAL+online, Megogo (płatne), oraz na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport (bezpłatne).

Portugalia – Czechy, transmisja za darmo w TVP

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach.

Portugalia – Czechy, transmisja w serwisach online

Transmisję z meczu Portugalia – Czechy można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

fot. ArifAsif / Shutterstock.com


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *