27.05.2024, g. 20:00
Liga Arabska
Al Hazm vs Abha Club
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.9min.
14.67 X4.67 21.66 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

PSG – Dortmund gdzie oglądać? Transmisja TV, Online (07.05.2024)

We wtorek, 7 maja o godzinie 21:00, na stadionie Parc des Princes w Paryżu odbędzie się rewanżowy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów pomiędzy PSG a Borussią Dortmund. W artykule przedstawiamy szczegóły, gdzie można oglądać transmisję telewizyjną oraz online, a także czy dostępna będzie transmisja za darmo.

PSG – Dortmund: gdzie oglądać?

Spotkanie PSG – Borussia Dortmund można obejrzeć na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 1. Transmisja online dostępna będzie na platformach Canal+online oraz Polsat Box Go.

PSG – Dortmund: transmisja za darmo

Transmisja meczu PSG – Borussia Dortmund nie jest dostępna za darmo.

PSG – Dortmund: transmisja online

Aby obejrzeć transmisję z meczu PSG – Dortmund w CANAL+ Online, należy wykupić pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+” oferowanego w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie. Platforma Canal+online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, zarówno przez stronę www, jak i aplikację.

Kolejną opcją jest Polsat Box Go. Pakiet „Polsat Box Go Sport”, który obejmuje dostęp do kanałów Polsat Sport Prmium i innych kanałów sportowych, dostępny jest za 40 złotych na 30 dni. Transmisję na tej platformie również można obejrzeć na dwóch urządzeniach w tym samym momencie przez stronę internetową i w aplikacji.

fot. Romain Biard / Shutterstock.com


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *