27.05.2024, g. 20:00
Liga Arabska
Al Hazm vs Abha Club
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.51min.
14.60 X4.60 21.64 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Warren Zaïre-Emery: PSG to mój klub

Warren Zaïre-Emery zabrał głos po podpisaniu kontraktu z klubem. Nowa umowa wiąże zawodnika do 2029 roku. Zobaczcie co powiedział zawodnik po jej podpisaniu.

Warren Zaïre-Emery, gratulacje z uwagi na nową umowę. Jakie to uczucie teraz?

„Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z podpisaniu nowej umowy. To wielki powód do dumy, że będę dalej związany z klubem mojego dzieciństwa. Zawsze chciałem tutaj grać jako dziecko i jestem już wiele lat poprzez akademię. Od małego cała moja rodzina ogląda PSG i mu kibicuje. To zawsze był dla mnie ukochany klub.”

Klub pokazał, że w ciebie wierzy…

„Tak, to prawda. Dla mnie to wyraz wiary w moją osobę i dodanie mi pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa. Myślę, że klub daje teraz zawodnikom pewność.”

Widziałeś pewnie wiadomości wsparcia od kibiców…

„Kibice zawsze byli z nami i ze mną. Śledzą nasze poczynania a my chcemy dawać z siebie wszystko na murawie. Dla mnie i dla nich to niezwykła przygoda w ostatnich latach. Kiedy śpiewam z nimi albo strzelam bramki to słyszę swoje nazwisko. To dla mnie coś fantastycznego, coś co przynosi mi radość na twarzy i sprawia, że chcę dalej grać w piłkę.”

W tym sezonie wydaje się, że zespół był budowany na mocny „team spiricie”…

„Tak to prawda. Myślę, że w tym roku oraz poprzednim staliśmy się jednym z największych klubów na świecie poprzez transfery jakie dokonaliśmy. Mamy też młodych zawodników, którzy są jego przyszłością. Zarządzający klubem dali nam dużo pewności siebie w rozmowach oraz działaniach. Na murawie oraz poza boiskiem świetnie się dogadujemy i idziemy w jednym kierunku. Myślę, że to nas doprowadziło do najlepszych występów w tym sezonie.”

Trener idzie za swoim słowem gdy mówił, że wiek nie ma dla niego znaczenia….

„Dokładnie tak jest. Trener nie bierze pod uwagę naszego wieku, ale formę i to jak możemy pomóc drużynie. Jeśli jesteś dobry to grasz. To dla mnie wyjątkowy trener.”

Czego się spodziewasz po PSG aktualnie?

„Chcemy wygrać wszystkie trofea jakie się da. W tym roku jesteśmy w grze we wszystkich rozgrywkach. Osobiście chcę zostać w PSG tak długo jak to będzie możliwe.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *