28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.16min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Dortmund – PSG gdzie oglądać? Transmisja TV, Online (01.05.2024)

W środę, 1 maja o godzinie 21:00, na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie, rozpocznie się pierwsze spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzów pomiędzy Borussia Dortmund a PSG. Szczegóły transmisji tego kluczowego meczu, zarówno w telewizji, jak i online, przedstawiamy poniżej.

Dortmund – PSG: gdzie oglądać?

Mecz Borussia Dortmund przeciwko PSG będzie transmitowany na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 1. Transmisję online można śledzić poprzez serwisy Canal+online i Polsat Box Go.

Dortmund – PSG: transmisja za darmo online

Transmisja meczu pomiędzy Borussia Dortmund a PSG nie będzie dostępna bezpłatnie.

Dortmund – PSG: transmisja meczu online

Aby obejrzeć transmisję mecyu Dortmund – PSG oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako dodatek do podstawowego pakietu „Canal+”. Platforma Canal+online umożliwia oglądanie spotkania na różnorodnych urządzeniach, w tym na smartfonach, tabletach oraz smart TV.

Kolejna opcja to serwis Polsat Box Go, gdzie dostępny jest pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni. W jego skład wchodzą nie tylko kanały związane z Canal+ Sport i Polsat Sport, ale i inne stacje sportowe. Transmisję można śledzić na wielu urządzeniach.

fot. katatonia82 / Shutterstock.com


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *