28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.45min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

PSG – Le Havre gdzie oglądać? Transmisja TV, Online (27.04.2024)

W sobotę, 27 kwietnia o godzinie 21:00, odbędzie się starcie w ramach 31. kolejki francuskiej Ligue 1, gdzie na stadionie Parc des Princes w Paryżu zmierzą się zespoły PSG i Le Havre. Dla kibiców prezentujemy informacje dotyczące transmisji meczu, gdzie można śledzić rywalizację zarówno na ekranach telewizorów, jak i w internecie, w tym opcje bezpłatne.

PSG – Le Havre: gdzie oglądać?

Transmisję tv z meczu PSG – Le Havre można śledzić na kanale Canal+Sport 5 oraz Eleven Sports 3. Dostęp online zapewniają płatne serwisy WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go oraz bezpłatne platformy Fortuna TV, STS TV, Superbet TV.

PSG – Le Havre: transmisja za darmo online

Transmisja meczu PSG – Le Havre za darmo będzie możliwa na serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby korzystać z tej opcji, należy założyć konto i dokonać minimalnego depozytu, co pozwoli na skorzystanie z atrakcyjnych pakietów powitalnych, umożliwiających oglądanie meczu bez dodatkowych opłat:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Wszystkie powyższe serwisy dostępne są zarówno przez strony internetowe, jak i dedykowane aplikacje mobilne, co umożliwia dostęp do transmisji na różnorodnych urządzeniach, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

PSG – Le Havre: transmisja meczu online

Mecz PSG – Le Havre można również śledzić online na płatnych platformach streamingowych. Wśród nich WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go oferują pakiety, które umożliwiają dostęp do transmisji:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven”, dostępny za 11,66 zł za 30 dni (przy płatności rocznej) lub 14,99 zł przy subskrypcji miesięcznej;
  • CANAL+ Online » ciesz się pakietem “Canal+” za 39 zł miesięcznie (promocja na pierwsze trzy miesiące);
  • Polsat Box Go » wybierz pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Platformy te pozwalają na korzystanie z transmisji przez strony internetowe oraz aplikacje, co daje możliwość oglądania meczu na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach, tabletach oraz telewizorach smart tv.

fot. Romain Biard / Shutterstock.com


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *