28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.22min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Lorient – PSG gdzie oglądać? Transmisja TV, Online (24.04.2024)

Dziś o 19:00, na stadionie Stade du Moustoir w Lorient, odbędzie się mecz 29. kolejki francuskiej Ligue 1, w którym zmierzą się Lorient i PSG. W niniejszym artykule prezentujemy informacje, gdzie będzie można śledzić transmisję tv oraz online, a także czy dostępne będą transmisje za darmo.

Lorient – PSG – gdzie oglądać?

Spotkanie Lorient – PSG będzie można obejrzeć na żywo w telewizji na kanałach Canal+Sport 5 oraz Eleven Sports 1. Transmisja online dostępna będzie na platformach WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go, a bezpłatnie na Fortuna TV, STS TV, Superbet TV.

Lorient – PSG – transmisja za darmo

Transmisję za darmo z meczu Lorient – PSG można oglądać w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z darmowej transmisji, wymagane jest zarejestrowanie konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu. Wszystkie firmy oferują atrakcyjne pakiety powitalne:

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV są dostępne zarówno na stronach internetowych, jak i w aplikacjach mobilnych. Dzięki temu dzisiejszy mecz można śledzić na różnorodnych urządzeniach, zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

Lorient – PSG – transmisja na platformach online

Spotkanie Lorient – PSG można oglądać nie tylko na bezpłatnych platformach, ale również na serwisach streamingowych takich jak WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Te platformy oferują szeroki wybór pakietów, umożliwiając dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven”, dostępny w cenie 11,66 zł za 30 dni (przy płatności rocznej) lub 14,99 zł przy subskrypcji miesięcznej;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” w promocyjnej cenie 39 zł za miesiąc (przez pierwsze trzy miesiące);
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport”, dostępny za 40 zł miesięcznie.

Wszystkie wymienione serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak i w aplikacjach mobilnych. Dostępne są na różnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony, tablety oraz telewizory smart TV, a serwisy CANAL+ Online i Polsat Box Go pozwalają na oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *