28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.45min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

PSG – Olympique Lyon gdzie oglądać? Transmisja TV, Online (21.04.2024)

W niedzielę, 21 kwietnia o godzinie 20:45, na stadionie Parc des Princes w Paryżu, odbędzie się spotkanie 30. kolejki francuskiej Ligue 1, w którym PSG zmierzy się z zespołem Olympique Lyon. W niniejszym artykule przedstawiamy szczegóły dotyczące możliwości oglądania transmisji tv oraz online, a także informacje o dostępnych darmowych streamach.

PSG – Olympique Lyon: gdzie oglądać?

Spotkanie PSG – Olympique Lyon można oglądać na żywo w telewizji na kanałach Canal+Sport 5 oraz Eleven Sports 2. Dla zainteresowanych transmisją online, mecz dostępny będzie na platformach WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go, a bezpłatnie można go obejrzeć na serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

PSG – Olympique Lyon: transmisja za darmo

Transmisję za darmo z meczu PSG – Olympique Lyon można obejrzeć w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby korzystać z tej możliwości, konieczne jest założenie konta, zasilenie go środkami oraz postawienie zakładu. Serwisy te oferują atrakcyjne bonusy na start dla nowych użytkowników. Załóż już teraz konto w jednym z wymienionych serwisów i ciesz się możliwością oglądania meczu bez dodatkowych opłat – szczegóły poniżej:

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Dzisiejszy mecz można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

PSG – Olympique Lyon: transmisja na platformach online

Mecz można oglądać nie tylko na bezpłatnych stronach wymienionych powyżej, ale też na platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety, umożliwiające dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania – szczegóły poniżej:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven”, który oferowany jest w cenie 11,66 zł za 30 dni (przy płatności na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni przy subskrypcji miesięcznej;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” za 19 zł na pierwszy miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport”, który jest dostępny za 40 zł miesięcznie.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony, tablety, telewizory smart tv i inne urządzenia. Warto też dodać, że CANAL+ Online i Polsat Box Go pozwalają na oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym czasie, umożliwiając dzielenie konta z inną osobą.

fot. Romain Biard / Shutterstock.com


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *