27.05.2024, g. 20:00
Liga Arabska
Al Hazm vs Abha Club
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.35min.
14.67 X4.67 21.66 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Kylian Mbappe po Barcelonie

Kylian Mbappe, największa gwiazda zespołu z Paryża wypowiedział się po spotkaniu w Lidze Mistrzów. Zobaczcie co powiedział francuski napastnik

Kylian Mbappe:

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Chcieliśmy wygrać i wygraliśmy. Pracowaliśmy 6 dni by się dobrze przygotować do tego spotkania. Mieliśmy swój plan i realizowaliśmy go razem. Cały zespół zasłużył na wielkie słowa uznania. Piłkarze i sztab jest na pierwszym miejscu, ale trzeba tutaj podziękować wszystkim w klubie, ponieważ każdy dołożył cegiełkę do tej wygranej. Mamy teraz jeden krok do finału na Wembley. Czekamy na Dortmund i wiemy, że będzie ciężko, ponieważ mierzyliśmy się z tym zespołem wiele razy w ostatnim czasie.

Kibice?

„To świetna historia. Myślę, że zasłużyli na to co otrzymali. Wiem, że były w przeszłości słabsze mecze, że byli zawiedzeni, ale dziś myślę, że nikt nie będzie smutny i będą cieszyć się razem z nami. Zasłużyli na moment szczęścia i cieszę się, że go dostali. Chce im powiedzieć, by cieszyli się tym sukcesem, by dbali o siebie i rodziny, ale jednocześnie cieszyli się tym wynikiem. Wiem, że wiele wycierpieli, ale dziś jest czas radości. Musimy skupić się na tym co przed nami i na naszych celach, ale wierzę, że zawsze nam pomogą.”

Moja gra?

„Chciałem pomóc zespołowi. Zawsze chcę pomagać i dziś się to udało. Nie chce niczego żałować, więc zawsze daje z siebie 100%. Teraz każdy mały detal się liczy, więc chcę mieć pewność, że mamy wszystko pod kontrolą.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *