28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.5min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Pucharem Francji

Luis Enrique spotkał się z dziennikarzami przed spotkaniem w Pucharze Francji. Zobaczcie co powiedział trener przed spotkaniem z Rennes.

Luis Enrique o kibicach

„Po tak dobrym spotkaniu i wygranej z Marsylią to cudowne uczucie mieć wsparcie od kibiców. Wszyscy to odczuliśmy.”

O Rennes

„Wynik spotkania ligowego nie będzie mieć wpływu na nas. Mieliśmy w tamtym spotkaniu mnóstwo okazji do strzelenia bramek. Rennes to dobry zespół, który jest świetnie zorganizowany w defensywie.”

O końcówce sezonu

„Po 8 miesiącach jesteśmy w idealnym momencie. Musimy dać z siebie coś extra i zagramy w finale Pucharu Francji. To motywujące zarówno dla mnie jak i zawodników. To jest ten czas kiedy trzeba większej motywacji i skupienia.”

O budowaniu zespołu

„To moja praca jako trenera i zespołu. Skład ponad indywidualnościami. Ponad grupą jest klub i dlatego dajemy pewność i minuty wszystkim zawodników. Nie możemy dać wszystkim, ale staramy się to rozdzielać tak, by wszyscy czuli się ważnym ogniwem zespołu. Dwudziestu zawodników jest lepszych aniżeli dwunastu. Z większą grupą, która jest zdeterminowana łatwiej jest wygrywać spotkania. Ktokolwiek zagra w tym spotkaniu będzie pewny siebie i umiejętności, ponieważ trener w niego wierzy. Ciągle gramy we wszystkich rozgrywkach, więc na pewno będziemy rotować składem.”

O składzie na Rennes

Marquinhos oraz Nuno wrócili do treningów, ale nie będziemy ryzykować ich gry w tym momencie. Wrócić do treningów a grać spotkania to dwie różne sprawy. Obaj zawodnicy grali wcześniej, więc mają dobrą formę. Chcemy dać minuty tym, którzy nie grali tak dużo w tym sezonie a na koniec sezonu będą potrzebowali minut.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *