10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.23godz.45min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Pucharem Francji

Luis Enrique spotkał się z dziennikarzami przed spotkaniem w Pucharze Francji. Zobaczcie co powiedział trener PSG.

Luis Enrique o rywalach

„Mieliśmy problemy w spotkaniu ligowym z Brestem, ale tego się spodziewaliśmy. Musimy pracować nad rozwiązaniami w ataku tak by zaskoczyć rywala. Musimy podnieść poziom naszej gry, by wygrać w Pucharze Francji. Spodziewamy się ciężkiego spotkania. Rywale potrafią grać piłką i pokazali to w lidze. Puchar to jednak inne spotkanie.”

O Pucharze Francji

„To inne rozgrywki. W lidze chodzi o systematyczność. W pucharze wystarczy jeden mecz słabszy i jesteś wyeliminowany. Jeśli nie grasz dobrze to odpadasz. Tutaj potrzebne jest inne nastawienie i siła psychiczna.”

O zespole

„Wiemy, że możemy być lepsi w niektórych aspektach. Na ten moment mogę mówić same pozytywne rzeczy. Spotkamy się z bardzo dobrą drużyną, mamy dobry sezon i liga jest ciężka i wymagająca. Jestem zadowolony z tego w jaką stronę idzie ten zespół. To normalne, że mamy swoje okresy i każdy zespół na świecie je ma.”

O skupieniu zawodników

„Jeśli zawodnik nie angażuje się w 100% w grę to nie będzie grać. Taka jest zasada. Moi zawodnicy są skoncentrowani na kolejnym spotkaniu. Nie można myśleć o tym co będzie za miesiąc, ponieważ tak nie patrzy się na piłkę i na spotkanie, które przed tobą.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *