21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.5min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Kochamy Puchar Francji

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem w Pucharze Francji. Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz trener przed kolejną rundą.

Luis Enrique o spotkaniu:

„Rywale to profesjonalny zespół a te rozgrywki sprzyjają niespodziankom. Analizowaliśmy zespół rywali i wiemy, że mają swoje problemy, ale awans do tego etapu Pucharu Francji dla nich to wielka sprawa i pokazali, że są groźni dla każdego. To zespół, który atakuje i robi sporo ruchu w przodzie. Będzie to inne spotkanie niż w poprzedniej rundzie. Kochamy te rozgrywki i chcemy je wygrać, więc te spotkanie też musimy wygrać.”

O warunkach

„Gdyby warunki były normalne to powiedziałbym, że dam szansę młodym zawodnikom, ale stan murawy nie jest dobry więc zobaczymy jak to się potoczy. Mam nadzieję, że murawa będzie dobra. Chciałbym, by kibice zobaczyli dobre spotkanie, ale nadrzędnym celem jest zdrowie zawodników.”

Goncalo Ramos i Kolo Muani

„Goncalo stracił wagę przez wirus w okresie świątecznym. Od dłuższego czasu czuje się już dobrze. Mogę tylko potwierdzić, że Goncalo i Kolo Muani to świetni napastnicy i jestem szczęśliwy, że mam ich w zespole. Mam nadzieję, że będą przyszłością tego klubu.”

O Carlosie Solerze

„Kiedy widzę zawodników, którzy są w stanie dobrze grać i rozumieją sytuację boiskową to wszystko jest super. Carols to zawodnik, który ma dużo jakości, potrafi kontrolować piłkę i grę. Mamy wielu zawodników, którzy mogą grać na różnych pozycjach i Carlos na pewno się do nich zalicza. Mam wiele pewności co do niego, ale on ciągle może być lepszym zawodnikiem i tego będę od niego wymagać.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *