25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.6godz.50min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Superpucharem

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem o Superpuchar Francji. W środowy wieczór PSG powalczy o pierwsze trofeum w nowym roku.

Luis Enrique o spotkaniu 

„Za każdym razem jeśli grasz o superpuchar to oznacza, że w poprzednim sezonie dobrze się spisałeś. To dobry znak a taki finał to idealny moment, by zobaczyć w którym miejscu są drużyny. Nie można kontrolować wszystkiego, więc trzeba zaadaptować się do sytuacji w takich spotkaniach. To tylko 90 minut gry, ale PSG to klub, który chce wygrywać takie spotkania.”

O rywalach

„To zespół, który potrafi wiele zrobić z piłką. Jeśli da się im czas to za chwilę możesz mieć problemy. Świetnie zdobywają przestrzeń i grają bez piłki. Bardzo dobrze poruszają się na boisku. Praca trenera dobrze im służy i potwierdzili to rok temu wygrywając Puchar Francji. Oba zespoły mają swoją motywację i zobaczymy, który zespół będzie lepszy po 90 minutach gry.”

O okienku transferowym

„Bylbym zachwycony gdybym miał kilku zawodników na każdą pozycję, ale trzeba mieć uwagę w takim okienku transferowym. To nie są łatwe tematy i negocjacje, zawodników na rynku jest też mnie. Zobaczymy jakie będziemy mieć szanse i na co pozwolą nam finanse. Chcemy wzmocnić zespół a nie tylko go uzupełnić.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *