26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.31min.
16.25 X4.20 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Danilo: W 90 minut wszystko się może zdarzyć

Danilo wziął udział w konferencji prasowej przed spotkaniem o superpuchar Francji. Zobaczcie co miał do powiedzenia zawodnik przed spotkaniem.

Danilo o życzeniach noworocznych

„Chciałbym wszystkim życzyć wszystkiego dobrego w nowym roku. Celem PSG na ten rok to wygrywanie i postawiliśmy wysoko poprzeczkę. Na nowym rok chciałbym pozostać tym samym Danilo jako osoba a na boisku pomagać moim kolegom z zespołu.”

O superpucharze

„Po krótkich wakacjach zawsze to trudne spotkanie. Jesteśmy jedna PSG i to wielki klub, który potrzebuje wygrywać. Mamy wiele ambicji i chęci wygrania spotkania. Podchodzimy do tego spotkania bardzo poważnie.”

O rywalach

„To finał wiec zawsze to ciężkie spotkanie. Rywale może nie mają najlepszej serii, ale tutaj mamy tylko 90 minut spotkania i wszystko się może zdarzyć. Wiem, że zrobią wszystko co w ich mocy, by wygrać to spotkanie. Musimy być skoncentrowani od początku do końca.”

Pierwszy mecz o stawkę

„Kiedy Luis Enrique przybył daliśmy mu opinie o klubie i zawodnikach. Musimy wierzyć w niego, ponieważ robi dobrą robotę. To, że skończyliśmy jako drudzy w Lidze Mistrzów nie sprawia, że nagle zmienimy zdanie o trenerze. Trener zrobi tutaj wiele dobrego i mam nadzieję, że początek drogi trofeów będzie jutro. Zespół się rozwija, mamy fajną ekipę i postaramy się to pokazać na boisku.”

O Lucasie Beraldo

„Staram się mu pomagać od początku jego pobytu w klubie. Marquinhos, Vitinha, Goncalo staramy się pomagać mu w integracji z zespołem. Zawodnicy, którzy są w szatni i mówią w twoim języku to zawsze plus w momencie w którym jesteś w nowym klubie w tak młodym wieku.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *